Komunikacja alternatywna i wspomagająca jest szansą dla osób, które nie mówią, bądź mają duże trudności w porozumiewaniu się. A jak ważna jest komunikacja, wiemy wszyscy.

Fundacja Czasami zorganizowała szkolenie z doktor Magdaleną Grycman – dr nauk humanistycznych w zakresie psychologii, dyplomowany neurologopeda, specjalista ds. komunikacji wspomagającej i alternatywnej. Pani Magdalena Grycman jest założycielem i kierownikiem Samodzielnego Publicznego Ośrodka Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci w Kwidzynie.

Jeszcze raz dziękujemy pani dr Magdalenie Grycman.

A to nie koniec naszej współpracy. Fundacja. Jest nam miło poinformować, że otrzymaliśmy rekomendacje od dr Magdalena Grycman za prowadzenie działań służących rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych u osób ze złożonymi potrzebami w tym zakresie. To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Ogrom naszej pracy, szkoleń i praktyk. Wzruszające efekty, radość dzieci i ich bliskich.