Świąteczny czas, to również czas obdarowywania. To pierwsze święta, które obchodzimy jako Fundacja i bardzo się cieszymy, że mogliśmy włączyć się w tę tradycję.

• Zakupiliśmy 20 kompletów pościeli , kołder i poduszek dla rodzin z Ukrainy, które przebywają na terenie ośrodka MOSIR w Bolesławcu.

• Przygotowaliśmy 20 paczek świątecznych dla dzieci z Ukrainy, składające się z książek, artykułów szkolnych i higienicznych.

• Przygotowaliśmy 37 paczek z odzieżą i artykułami higienicznymi dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu Powiatu Bolesławieckiego.

• Przekazaliśmy pomoc rzeczową dla dzieci i młodzieży przebywającej na oddziale dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu – składającą się z bielizny, dresów, środków czystości i materiałów do terapii zajęciowej.

• Włączyliśmy się w zbiórkę Paczuszka dla maluszka na rzecz Domu Dziecka w Bolesławcu.

• Przekazaliśmy świąteczną pomoc rzeczową dla trzech rodzin, osób niepełnosprawnych które znalazły się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej.

Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, a w szczególności Hucie Szkła Borowski i przyjaciołom z Niemiec.